Avtor: Avtor Objavljeno: 21. 01. 2024

3. NAVADNA NEDELJA - NEDELJA SVETEGA PISMA IN EKUMENSKA NEDELJA

KARITAS FRAM:  SREČANJE STAREJŠIH ŽUPNIJE FRAM

4. februar, na 5. navadno nedeljo, bo sveta maša ob 9.00 namenjena še posebej starejšim, bolnim in preizkušenim faranom v župniji Fram.

Pri sveti maši boste deležni zakramenta bolniškega maziljenja. Srečanje ob Gospodovi mizi je lepa priložnost za izročitev trpljenja bolezni in starosti na oltar.

Po koncu svete maše pa ste bolni in ostareli vabljeni, da  se ustavite na pogostitvi.

Srečanje pripravlja župnijska Karitas Fram.

IZREDNA DELIVKA OBHAJILA – NINA ZAMOLO

G. nadškof Alojzij Cvikl je ugodil naši prošnji in je dne, 12.1.2024 postavil našo faranko ga. Nino Zamolo v službo izredne delivke svetega obhajila za petletno obdobje.

S tem je prejela poslanstvo pomagati duhovniku pri obhajanju vernikov ter nositi sveto obhajilo bolnikom ter ostarelim na dom. Želimo ji, da jo spremlja Božji blagoslov pri njeni pomembni in plemeniti službi v Cerkvi.

žpk