Avtor: Avtor Objavljeno: 18. 11. 2023

33. NAVADNA NEDELJA

- V tednu pred nami obhajamo teden zaporov z naslovom: »Nebesa pripovedujejo o Božji slavi… zato povzdigni oči!«.

Sv. Cecilija – zavetnica petja

Ob godu svete Cecilije (22.11.), zavetnice cerkvene glasbe in petja, se ZAHVALJUJEM vsem pevcem in pevkam, zborovodkinjam, organistom, kitaristom v župnijah Fram in Rače, za vaše redno delo, vaje in sodelovanje pri svetih mašah ter ostalem delovanju župnij skozi vse cerkveno leto, ko župniji potrebujeta vašo pomoč.

Naj Vam sveta Cecilija pri Bogu izprosi obilo Božjega blagoslova in tistih milosti, ki jih potrebujete pri prepevanju Bogu v čast in hvalo.

God svete Cecilije bomo obhajali v Framu v torek, 21. 11., v Račah pa v sredo, 22. 11., pri in po večernih svetih mašah. Pevci vabljeni!

SVETI MIKLAVŽ V FRAMSKI CERKVI

V torek, 5. decembra 2023 nas bo obiskal  Sv. Miklavž. Ta dobri mož bo obdaril pridne otroke ob 17.00 uri v župnijski cerkvi Sv. Ane v Framu.

Prijave otrok za Miklavžev paket zbira trgovina Lipa do četrtka, 30. 11. 2023. Prosim, da s prijavo otrok ne zamujate!

BLAGOSLOVILI SMO

V kraju Planica smo blagoslovili obnovljeno cesto – odsek Šlamberger. Hvala domačinom, da so me povabili k blagoslovu.

KRSTILI SMO

Zakrament svetega krsta je v Framu prejel:

Aleksej Gerenčer iz Varte.

Staršem čestitamo!

POSLOVILI SO SE

Na pokopališču v Pobrežju smo se poslovili od:

+ Franca Fuchsa (r. 1953) iz Frama.

Žalujočim domačim - iskreno sožalje!