Avtor: Avtor Objavljeno: 5. 11. 2023

31. NAVADNA NEDELJA - ZAHVALNA NEDELJA

- V tednu pred nami nadaljujemo z veroukom po rednem urniku.

Vabilo KUD A. M. Slomšek

Kulturno umetniško društvo A. M. Slomšek, v katerem delujejo dijaki/nje gimnazije in dijaškega doma Zavoda A. M. Slomšek iz Maribora, bodo v petek, 10. novembra, ob 18. uri v Kulturnem domu v Hočah uprizorili komedijo  Ladislava Fodorja v treh dejanjih MATURA pod režijo dr. Ivana Štuheca. Komedija predstavi različne značaje profesorjev in njihovega odnosa do učenk v dekliški gimnaziji. Vstop je prost. Vabljeni!

Zahvala za prinesene darove

Dragi župljani, v svojem imenu in v imenu Župnijskih Karitas Fram in Rače, se Vam zahvaljujem za vse darovane stvari, uporabne v kuhinji, ki ste jih prinesli danes v našo cerkev in položili pred oltar.

Vaše darove bodo jutri odpeljali sodelavci Nadškofijske Karitas Maribor. Bog lonaj.

DEKANIJSKA REKOLEKCIJA

V sredo,  8. 11 2023, bo pri nas potekala dekanijska rekolekcija – mesečno srečanje duhovnikov vsakič v drugi župniji - duhovnikov dekanije Dravsko polje.

Zbrali se bomo pri sveti maši ob 9.00 uri.  Prisotni bodo tudi naši dekanijski duhovniki in skupaj bomo molili za različne potrebe v naši dekaniji Dravsko polje. Kdor more, vabljen k sveti maši!