Avtor: Avtor Objavljeno: 8. 04. 2023

VELIKA NOČ

V tednu pred nami nadaljujemo z veroukom po rednem urniku.

Zahvala za pomoč

V imenu  župnij Fram in Rače in vseh faranov se zahvaljujem za kakršnokoli pomoč in darove ob letošnjih Velikonočnih praznikih.

HVALA za presmece na cvetno nedeljo; HVALA ženam za čiščenje cerkve; HVALA ministrantom za pomoč pri služenju liturgiji; HVALA cerkvenim pevcem za petje; HVALA krasilkam Božjega groba; in HVALA možem za pomoč pri liturgiji in vstajenjski procesiji.

Bog povrni Vsem za izkazano pomoč.

Birmanska devetdnevnica pred podelitvijo zakramenta svete birme

V četrtek, 13. 4. 2023, pričnemo v Framu z BIRMANSKO DEVETDNEVNICO, ko bomo, devet dni zapored, pri svetih mašah skupaj z birmanci, starši, botri ter ostalimi verniki molili, da bi Gospod na dan svete birme, ki bo 22. aprila 2023 ob 10.00, na naše birmance razlil obilje Svetega Duha s sedmerimi darovi.

Ob tem Vas vse farane naprošam, da se letošnjih birmancev spomnite tudi v molitvi.

Za birmance je devetdnevnica OBVEZNA.

Skušnja z birmovalcem bo v sredo, 19. 4. 2023, ob 18.15, nato bomo skupaj darovali sveto mašo ob 19.00. Skušnje se udeležijo tudi starši in botri od blizu.

Birmovalec je g. Bernard Geršak.